עמוד הבית
צור קשר
פייסבוקפייסבוק

מערכת שעות כללית- קורסים למצטיינים ומחוננים

מערכת השעות לכלל הקורסים למצטיינים ומחוננים לשנת תשע"ח 2017-2018  

השיעורים יתחילו בשבוע של ה-22.10.17. בשיעור הראשון יהיו רשימות תלמידים על הקיר ליד מעבדת הלימוד של כל קורס. נא לבדוק שאתם נמצאים ברשימה וכל הפרטים נכונים. במידה ולא, נא לגשת למזכירות לברור.
 
1. ישנם מספר קורסים שמופיעים כמה פעמים, בימים ובשעות שונים.הקורסים והקבוצות הם זהים וניתן לבחור את היום והשעה הרצויים.
2. כל קורס מתקיים פעם בשבוע, במשך 75 דקות לכל מפגש, לאורך השנה.
3. בכל קורס יתקיימו סה"כ 26 מפגשים לאורך כל השנה.  
4. שכר הלימוד של כל קורס ישולם ב- 8 תשלומים של 260 ש"ח לכל תשלום, למעט הקורס ברובוטיקה. עלות הקורס ברובוטיקה: 8 תשלומים של 285 ש"ח לכל תשלום. התשלומים יינתנו מראש ביום ההרשמה בכרטיס אשראי (רצוי) או בצ'קים. 
5. תינתן הנחה של 10% עבור השתתפות בקורס שני, או השתתפות ילד נוסף במשפחה.
 
 

שם הקורס

כיתות

ימים

שעות

מקום הקורס

צעדים ראשונים במדע ומחשב

 

כיתות א'

כיתה- א'

א'

 

16.30-17.45

 

מעבדה א'

 

כיתה- א'

 

א'

 

18.00-19.15

 

מעבדה א'

כיתה- א'

ג'

16.30-17.45

 

מעבדה א'

 

 

כיתה- א'

 

ג'

 

18.00-19.15

 

מעבדה א'

 

כיתה- א'

 

ד'

 

16.30-17.45

 

מעבדה א'

כיתה- א'

ד'

18.00-19.15

 

מעבדה א'

 

כיתה- א'

ה'

16.30-17.45

 

מעבדה ג'

 

 

מדע וטכנולוגיה

חוקרים ומגלים

כיתות ב'

 

כיתה- ב'

א'

16.30-17.45

 

מעבדה ב'

כיתה- ב'

א'

18.00-19.15

 

מעבדה ב'

 

 

כיתה- ב'

 

ד'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ב'

 

כיתה- ב'

 

ד'

 

18.00-19.15

 

מעבדה ב'

כיתה- ב'

ה'

16.30-17.45

 

מעבדה ב'

 

כיתה- ב'

ה'

18.00-19.15

 

מעבדה ב'

 

מדע וטכנולוגיה

פלאי היקום

כיתות ג'-ד'

 

כיתות ג'-ד'

 

ב'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ב'

כיתות ג'-ד'

ב'

18.00-19.15

 

מעבדה ב'

 

 

כיתות ג'-ד'

 

ג'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ב'

 

כיתות ג'-ד'

 

ג'

 

18.00-19.15

 

 

מעבדה ב'

 

רובוטיקה ממוחשבת

כיתות ה'-ו'

כיתות ה'-ו'

ה'

18.00-19.15

 

מעבדה ג'

 

 

יישומי מחשב מתחילים 

כיתות ב'-ג'

כיתה ב'-ג'

ג'

16.30-17.45

 

מעבדה ד'

 

כיתה ב'-ג'

ג'

18.00-19.15

 

מעבדה ד'

 

כיתה ב'-ג'

ה'

16.30-17.45

 

מעבדה ד'

 

כיתה ב'-ג'

ה'

18.00-19.15

 

מעבדה ד'

 

יישומי מחשב מתקדמים

כיתות ג'-ד'

לפי קבוצות גיל

כיתות ג'-ד'

ב'

16.30-17.45

 

מעבדה ד'

 

כיתות ג'-ד'

ב'

18.00-19.15

 

מעבדה ד'

 

כיתות ג'-ד'

ד'

18.00-19.15

 

מעבדה ד'

 

כיתות ג'-ד'

ד'

16.30-17.45

 

מעבדה ד'

 

 

פיתוח אפליקציות ומשחקים

כיתות ד'-ה'

 

 

כיתות ד'-ה'

 

א'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ה'

 

כיתות ד'-ה'

 

א'

 

18.00-19.15

 

מעבדה ה'

 

כיתות ד'-ה'

 

ד'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ה'

 

כיתות ד'-ה'

 

ד'

 

18.00-19.15

 

מעבדה ה'

 

כיתות ד'-ה'

 

ה'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ה'

כיתות ד'-ה'

ה'

18.00-19.15

 

מעבדה ה'

 

 

תכנות וסייבר

כיתות ה'-ו'

 

כיתות ה'-ו'

 

ב'

16.30-17.45

מעבדה ה'

 

כיתות ה'-ו'

 

ב'

18.00-19.15

מעבדה ה'

 

כיתות ה'-ו'

 

ג'

 

16.30-17.45

 

מעבדה ה'

 

כיתות ה'-ו'

 

ג'

 

18.00-19.15

 

מעבדה ה'

מתמטיקה

שעשועי חשיבה-1

כיתות ג'-ד'

 

כיתות ג'-ד'

 

ב'

 

16.30-17.45


מעבדה א'
+
מעבדה ב'

מתמטיקה

שעשועי חשיבה-2

כיתות ה'-ו'

כיתות ה'-ו'

ב'

18.00-19.15

מעבדה ב'

 

אנגלית

4 רמות לפי כיתות ורמת לימוד

(דרוש מיון

למעט רמה-1)


כיתות א'-ב'
רמה - 1

א'

16.30-17.45

 

מעבדה ג'

 

כיתות א'-ב'
רמה - 1

ב'

16.30-17.45


 

מעבדה ג'

 

 


כיתות א'-ב'
רמה - 1

ב'

18.00-19.15

 

מעבדה ג'

 


כיתות ב'-ג'
רמה - 2

א'

18.00-19.15

 

מעבדה ג'

 


כיתות ג'-ד'  
רמה -3

ד'

16.30-17.45

מעבדה ג'


כיתות ה'- ו'
 רמה – 4

ד'

18.00-19.15

 

מעבדה ג'